O nás

DEKORAVIA je spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti zariaďovania interiérov.

Profesionálne skúsenosti našej spoločnosti v oblasti tvorby interiérov premietame do konkrétnych realizácií podľa predstáv a potrieb našich zákazníkov.
Pri svojej práci používame tradičné aj moderné materiály a doplnky, aby sme naplnili rôznorodé požiadavky zákazníkov.
Pretože ku každému zákazníkovi pristupujeme osobitne, výsledkom nášho snaženia je jeho spokojnosť.
Našim cieľom je obliecť Váš interiér reštaurácie, hotela, kancelárie či bytu tak, aby dostal svoju osobitú tvár, s ktorou sa radi budete denne stretávať vy a tiež všetci Vaši návštevníci.

VEREJNÉ A SPOLOČENSKÉ INTERIÉRY ako sú Kultúrne domy v obciach, kde dodávame hlavne javiskové opony. Ponúkame šitie opôn z materiálov v zložení 100% bavlna (zamatové opony), ale aj divadelné opony z materiálov iného zloženia. Ušité opony dodávame na mieru ako aj textílie na javiskové kulisy a pozadia, kostýmy.

PRIVÁTNE INTERIÉRY – zariaďujeme novostavby domov, bytov, ale aj inovujeme interiéry a meníme podľa predstáv zákazníkov. Dodávame interiérové doplnky, nábytok, výzdobu a dodávame výbavu textilného zariadenia. Zariaďujeme chalupy v chalupárskom štýle ( záclonky, prehozy, vankúše, obrusy, posteľná bielizeň, doplnky…)

Ponúkame catteringový textil pre hotely a reštaurácie ( návleky na stoličky na mieru, univerzálne, obrusy, prestierania, sedáky, deky..) Dodávame uteráky, posteľné oblečenia, meníme a renovujeme interiéry jedální, reštaurácií , chodieb,… šijeme záclony a závesy na mieru.

OBRUSY – šijeme obrusy na stoly podľa vašich rozmerov na mieru. Materiály ponúkame teflonové a bavlnené , prípadne z miešaných materiálov s polyesterom. Možnosť výberu podľa vzorkovnice odtieňov.